Elektrikli Motosiklet Alın, İşlerinizi Hızlandırın!

Finansal Kiralama, kiracının seçtiği her türlü sıfır veya 2. el makine, ekipman gibi yatırım mallarının, mülkiyeti ödeme vadesi boyunca leasing şirketinde kalmak üzere belirlenen kiralar karşılığında kullanım hakkının kiracıya verilmesini sağlayan etkin bir yatırım yöntemidir.

Yapı Kredi Leasing aracılığı ile World Ticari Kartlar ile alınacak Rakun Marka Motorsiklerde Çiçeksepeti satıcılarına özel;

  • Limit tahsis ücreti, yönetim gideri, dosya masrafı, noter masrafı, kefil, senet vb herhangi bir teminat alınmayacaktır.
  • Kampanya Yapı Kredi Bankası, Vakıf Bank, Albaraka Türk ve Anadolu Finans’a ait tüm World özellikli ticari kartlarda geçerlidir.
  • Kampanya talebinize göre World ticari kartlara 12-18 ay vade de yapılabilir.
  • Leasing Devir Bedeli sadece 1 TL Alınacaktır.

“Kampanyaya Katıl” butonuna tıklayarak başvurunuzu yapabilirsiniz, müşteri ilişkileri merkezi irtibata geçerek sürecinizi başlatacaktır.

İşbu avantaj, YapıKredi Leasing tarafından sağlanmakta olup YapıKredi Leasing , kampanya süre ve koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Satıcı panelinizde yer alan ‘Çiçeksepeti Destek Ekibine Sorun’ sekmesinden Satıcı Paneli Destek İşlemleri > “Çiçeksepeti Avantaj Süreçleri Hakkında Bilgi Almak İstiyorum” başlığı altından konu başlığını seçerek ulaşabilirsiniz.