İş Bankası'nın Teklifleri İle Avantajlı Olma Fırsatı!

Türkiye İş Bankası ve Çiçeksepeti iş birliği ile Çiçeksepeti satıcılarına sunulan avantajlı tekliflerle bankacılık hizmetlerinde ayrıcalık sağlanmaktadır.

Çiçeksepeti satıcılarına özel;

  1. Anında Ticari Kredi, Ticari Kredi Kartı, Borçlu Cari Hesap ve Kredili Ticari Mevduat Hesabı başvuruları kolayca yapılabilecektir.

Banka’nın uygun gördüğü müşteriler ürünlerden faydalanabilecek ve İşCep ve İnternet Şube üzerinden yapacakları 100 havale ve 100 EFT hediye edilecektir.

2. Çiçeksepeti hakedişlerini Türkiye İş Bankası hesaplarına alınması durumdaysa İşCep ve İnternet Şube üzerinden yapacakları 100 havale ve 100 EFT hediye edilecektir

  • Tanımlama 1 yıl süreyle geçerlidir.
  • EFT saatleri dışında yapılan EFT, Cebe havale, çoklu ve talimatlı para transferi, K.K.T.C. Şubelerinin dahil olduğu para transferi, işlemleri dahil değildir.
  • Bu kampanya diğer kampanyalar ile birleştirilemez.

“Kampanyaya Katıl” butonuna tıklayarak başvurunuzu kolayca yapabilirsiniz.

İşbu avantaj, İş Bankası tarafından sağlanmakta olup İş Bankası , kampanya süre ve koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Satıcı panelinizde yer alan ‘Çiçeksepeti Destek Ekibine Sorun’ sekmesinden Satıcı Paneli Destek İşlemleri > “Çiçeksepeti Avantaj Süreçleri Hakkında Bilgi Almak İstiyorum” başlığı altından konu başlığını seçerek ulaşabilirsiniz.