Güncel Fırsatlar

Sıkça Sorulan Sorular

Belirlediğiniz fırsatın detaylarını görüntülemek için görsellere tıklayarak hedef detay sayfasına ulaşabilirsiniz. Hedef detay sayfasında adımları ve koşulları kontrol ederek, uygulamaya başlayabilirsiniz.

Fırsatlar, satıcı panelinizi daha etkin kullanmanıza imkan sağlar. Fırsatlar ile operasyonel süreçlerinizi geliştirebilir ve kazanacağınız ödüllerle ürünlerinizi ön plana çıkarıp, satışlarınızı artırabilirsiniz. 

Hedef özelinde sizlere iletilmiş olan adımları takip ederek, ilgili hedefi tamamlayabilirsiniz. Fırsatınızı gerçekleştirdiğinizde, hedef sayfaları içerisinde yer alan “Ödül Tanımlama Tarihi” bilgisine göre ödülünüz, satıcı panelinize tanımlanacaktır. Tanımlama işlemi gerçekleştiğinde sisteme kayıtlı e-posta adresinize bilgilendirme yapılacaktır.

Satıcı panelinizin sağ üst köşesinde yer alan ‘Çiçeksepeti Destek Ekibi > Satıcı Paneli Destek İşlemleri > Çiçeksepeti Avantaj ve Fırsatlar Hakkında Bilgi Almak İstiyorum” başlığından; hangi fırsata katıldığınızı ve ödülün size göre neden hatalı olduğunu bizlere iletebilirsiniz.